X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

وصیت نامه 

 بسیجی شهید مسعود تقوی زاده   

شهیدان کسانی هستند که دل را از دنیا و این زندگی مادی کنده و به آخرت و قیامت و عشق به خدا و امام حسین (ع ) دل بسته اند . شهید کسی است که در زندگی ، خانه زن ، فرزند و دیگر چیزهای مادی را کنار گذاشته و جان خود را در کف دست می گذارد و میرود و جهاد میکند ...

وصیت نامه بسیجی شهید مسعود تقوی زاده

  ان الله اشتری من المؤمنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه

( بدرستی که خدا ، خریداری می کند از مؤمنان جان و مالشان را به بهای بهشت ) سوره توبه آیه 111

 

 السلام علیکم و رحمه الله ، با درود فروان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی و رزمندگان اسلام و شهیدان و شما و خانوادة شهدا که بقول امام امت « شما خانواده های شهدا شم وچراغ ملتید ».  اول سخنم را در مورد شهید و مقام شهید آغاز میکنم . شهیدان کسانی هستند که دل را از دنیا و این زندگی مادی کنده و به آخرت و قیامت و عشق به خدا و امام حسین (ع ) دل بسته اند . شهید کسی است که در زندگی ، خانه زن ، فرزند و دیگر چیزهای مادی را کنار گذاشته و جان خود را درکف دست می گذارد و میرود و جهاد میکند ، جهاد با نفس، جهاد با دشمنان دین تا اینکه توانسته باشد باری از گناهانش را ریخته باشد و در محضر الهی رو سفید محشور شود نه اینکه با خجالت   برگناهان سنگین.و دیگر اینکه شهید مقامی بسیار بزرگ دارد که از گفتن مقام شهید عاجزم و آنقدر قدر آن را ندارم که بخواهم در مورد مقام شهید صحبتی کنم. ولی تنها چیزی که در این مورد می خواهم بگویم این است که شهید در آخرت با پیامبران و ائمه خصوصاً با امام حسین (ع) محشور خواهد شد. وچه چیزی از این بهتر که با امامانمان، با معصومینمان همنشین بشویم و اجر ببریم  این چیزی بود که در مورد مقام شهید گفتم .   

 سلامم را به پدر و مادر عزیزیم میرسانم و از آن ها میخواهم که که صبور باشند و  هیچ ناراحتی و احساس غم به دلشان را ندهند  که شهید همیشه زنده است . لطفاً سلامم را بر آشنایان و فامیل و اقوام و دیگر دوستان برسانید و از قول من به آنها بگوئید که برایشان آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که همیشه در زندگی موفق با شند و از شما خانواده عزیزم و آشنایانم خواهشمند است که همیشه به فکر امام امت باشند و برای او دعا کنید چون امام برای ما نعمت است دیگر اینکه قدر این انقلاب اسلامی را بدانید و خدا را شکر کنید از اینکه ما را در چنین زمانی آفریده و نماز را هم بخصوص نماز جمعه را از یاد نبرید و همیشه در نمازهایتان امام واین انقلاب را دعا کنید و اینکه به خانواده های شهدا روحیه بدهید تا صبور باشند و به آنها بگوئید که بچه هایشان زنده اند و آنجائیکه رفته اند از این جهان مادی خیلی بهتر است و دیگر چیزی را که که باید  بگویم این است که گول این منافقین را نخورند .

 

 کتابهایم را به مدرسه بدهید که از آنها استفاده شود .

 «خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار »

 شهادت زندگی افتخار آمیز ابدی و چراغ هدایت برای ملتهاست  امام خمینی (ره)

 

 امور شهدای واحد فرهنگی پایگاه امام خمینی (ره)